Hakkımızda

Buminc

Buminc, endüstri, b2b, b2c, üretim, sanayi ve yenilik için sektör analizleri yapan ve bilgiler paylaşan web sitedir. Üretim ve pazarlamanın kan kardeşi olduğunu bilen ve bu durumu anlayan bir ekibiz. Çeşitli endüstri alanlarında paylaşımlar yaparak ziyaretçilerimize bilgiler vermek ve ticaret konusuna faydalı olmak istiyoruz.

Amacımız

İnsanlığın başlangıcından beri ticaret en önemli konudur. Bir toplumun gelişmesi için en önemli kaldıracın ticaret olduğuna inanıyoruz. Ticaret parayı getirir ve para da refah seviyesini arttırır. Bu sayede eğitim seviyesi ve yaşam standardı gelişir. Bunun için en önemli mesele üretim yapmaktır. Daha uygun maliyet ile üretim yaparak bunu pazarlamak özellikle de ihracat yapmak gerekir.

Buminc üretim, pazarlama ve ticaret konularında yıllar içinde gelişip bir rehber ve ticaret platformu olmak isteyen bir ekibin ürünüdür. Şirketler arası ticaretin gelişmesi ve şirketlerin ürünlerinin müşterilere ulaştırmaları için çeşitli pazarlama tekniklerini geliştirerek ileri seviyelere taşımak istiyoruz.

Hedefimiz

Hızlı ve kaliteli üretim için makineleşmek ve otomasyona geçmek önemlidir. Bu sayede üretim kalitesi iyileşirken üretim hızı da ciddi oranda artar. Geleceğe umutla bakmak için güçlü sanayi ve güçlü pazarlama. Küçük sanayi işletmelerinin gelişmesi, ürünlerini pazarlayabilmesi ve daha güçlü olmaları için varız.

Türkiye sanayisinin gelişmesi ve güçlenmesi hepimiz için faydalı olacak. Bunu bildiğimizden dolayı sanayinin gelişmesi ve özellikle şehirlerde bulunan sanayi siteleri içinde yer alan küçük işletmelere yardımcı olmayı planlıyoruz. Endüstri kelimesi boşuna bir kelime değildir. Gelişmeyi, zenginliği ve refahı anlatır. Sanayi şirketleri her zaman değerli olmuştur ve ayakta kalmayı başarmıştır.